Lesrooster 2017- 2018

 

 

 

 

 

Maandag

15:15 uur - 16:00 uur         3-4jr  Nijntje beweegvormen          - Sanne de Jonge                              - Gymzaal Schuttersveld

16:00 uur - 17: 00 uur        Meisjes 5-6 jaar  Gymmieturnen       -Sanne  de Jonge                              - Gymzaal Schuttersveld

17:00 uur - 18:00 uur         Meisjes  7-9 jaar  Gymmieturnen     -Sanne  de Jonge                              - Gymzaal Schuttersveld

18:00 uur - 19:30 uur         Meisjes 9/12 jaar                         - Esther Dizij                                      - Gymzaal Schuttersveld

 

Dinsdag

15:00 uur-16:00 uur           Bewegen voor 55+                       - Monica Poiesz                                  - Burg de Hooppark

16:00uur -17:00 uur           Jazzdans , 6-9 jaar                       - Monica Poiesz                                 - Burg de Hooppark

17:00 uur-18:00 uur           Jazzdans, 10-12 jaar                    -  Monica Poiesz                                 - Burg de Hooppark

16:00uur -17:30 uur           Acrogym instap                            - Minoesch Veenstra                           -Gymzaal Schuttersveld

17:30uur -20:00 uur           Acrogym                                      - Jiska Steenbeek/Chantal Obbink         -Gymzaal Schuttersveld

                                                                                           

Woensdag

15:00 uur-16.00 uur           Meisjes 6-8 jr Wedstrijd turnen           -Daisy Jillings                                   -Gymzaal Schuttersveld

16:00 uur - 18:00 uur         Meisjes 9/10 jaar wedstrijdturnen       -Daisy Jillings                                  -  Gymzaal Schuttersveld

18:00 uur - 20:00 uur         Meisjes keuze jeugd1 en ouder          -Daisy Jillings                                   - Gymzaal Schuttersveld

 

Donderdag

15:30 uur - 17:30 uur        Acrogym  D/E                             -  Mirjam Boekhout                                     - Gymzaal Schuttersveld

17:30 uur - 20:00 uur        Acrogym  A/B/C                          -  Jiska steenbeek/Chantal Obbink                - Gymzaal Schuttersveld

20:00 uur-21:30 uur          Volleybal   Dames/Heren              - Carla Bos                                                 -Gymzaal Hemdijk

 

vrijdag

16.00 uur-17.00 uur           meisjes turnen 8/9 jaar               -Esther Dizij                                              -Gymzaal Schuttersveld

17.00 uur-18.00 uur           meisjes turnen 10/12 jaar           -Esther Dizij                                              -Gymzaal schuttersveld