Wedstrijddata seizoen 2017-2018   

   


                                                                  

 07-02-2018     Volleybaltoernooi                                                                   Sneek        Rayoncommissie

 


Recreatie meisjes turnen onderlinge wedstrijden

 

Turnen dames

 

januari 2018

13-01-2018     1e plaatsingswedstrijd                                                            groep III         Lemmer        

27-01-2018     3e divisie voor plaatsing                                                                              

28-01-2018     3e divisie voor plaatsing        

 

februari 2018

 10-02-2018     1e plaatsingswedstrijd                                                       groep IV         Dokkum

 11-02-2018     idem

 17-02-2018     1e plaatsingswedstrijd                                                   groep V          Dokkum

 18-02-2018     idem              

 

maart 2018    

 10-03-2018     2e plaatsingswedstrijd                                                    groep III         Lemmer

  

april 2018

 14-4-2018       2e plaatsingswedstrijd                                                    groep IV         Nieuwehorne

 15-4-2018       idem

 21-04-2018     2e plaatsingswedstrijd                                                    groep V          Nieuwehorne           

 22-04-2018     idem  

 


  

Turnen heren

 16-12-2017                 1e, 2e,3e divisie                                                                             Hollandscheveld

 13-01-2018                 1e wedstrijd turncompetitie 6 t/m 10 + benjamin

 20-01-2018                 1e wedstrijd voorgeschr. 11 t/m 15                                            Gorredijk      

 03-02-2018                 2e wedstrijd turncompetitie 6 t/m 10                                          Joure 

 03-02-2018                 1e, 2, 3e divisie                                                                              Joure             

 17-02-2018                 2e wedstrijd voorgeschr. 11 t/m/ 15                                            Harkema       

 17-03-2018                 3e wedstrijd turncompetitie 6 t/m 10                                           Meppel

  

 07-04-2018                 Districtsfinale 11 t/m 15                                                               Uithuizen

 14-04-2018                 Noord-Oost finale keuze en voorgeschreven oefenstof                             

 16-06-2018                 Clubteam j/h                                                                                 Lemmer

 17-06-2018                 Toestelfinales                                                                          Lemmer                                             

 


 Turnen d/h 

16-12-2017                 Fundag                                                                       groep I           Lemmer                           


            

 

FK’s turnen dames

 19-05-2018                 Wedstrijdgroep 2                                                                               Leeuwarden 

 26-05-2018                 Wedstrijdgroep 3                                                                               Wolvega

 09-06-2018                 Wedstrijdgroep 4                                                   

 23-06-2018                 Wedstrijdgroep 5                                                   

 

 


 

 ACROGYM  wedstrijdschema 2017-2018

 januari 2018

 13 jan  D/E lijn       1e plaatsingswedstrijd                                                      Surhuisterveen

 14 jan   D/E lijn      2e plaatsingswedstrijd                                                      Surhuisterveen
 
 20 jan   C  lijn        voorwedstrijd                                                                  Sneek
 
 27 jan   D/E lijn      3e plaatsingswedstrijd                                                     Ureterp
 
 28 jan   D/E lijn      4e plaatsingswedstrijd                                                     Ureterp
 
 
februari

11 febr  D/E lijn       5e plaatstingswedsstrijd                                                   Surhuisterveen
 
17/18 febr               valentijnscup                                                                  Donkerbroek
 
24 febr  D/E lijn       Provinciale kampioenschappen                                          Veenwouden
 
25 febr  C  lijn          Provinciale kampioenschappen                                         Meppel
 
 
maart
 
10 mrt  A/B lijn        1e plaatsingswedstrijd                                                     Oss
 
11 mrt  A/B lijn         2e plaatsingswedstrijd                                                    Oss
 
17 mrt  D/E lijn        Districtskampioenschappen                                              Scheemda
 
18 mrt  C lijn           Districtskampioenschap                                                    Scheemda
 
24 mrt   A/B lijn       3e plaatsingswedstrijd                                                     Den Bosch
 
25 mrt   A/B lijn      4e plaatsingswedstrijd                                                      Den Bosch
 
 
April
 
14 april  D/E, instap/plus       Fries kampioenschap                                            Buitenpost
 
21 april  C lijn        halve finale NK                                                                  Oss
 
22 april  A/B  lijn    5e plaatsingswedstrijd                                                        Oss
 
 
mei
 
5 mei  D/E lijn       halve finale NK                                                                   Oss
 
6 mei C lijn           halve finale NK                                                                   Oss
 
13 mei D/E lijn      halve finale NK                                                                   Den Bosch
 
26 mei  A/B lijn    6e plaatsingswedstrijd                                                          Oss
 
27 mei A/B lijn     7e plaatsingswedstrijd                                                          Oss
 
juni


  9  juni   D/Elijn    Finale Nederlands Kampioenschappen                                  Oss
 
23 juni  B/C lijn     Finale Nederlands Kampioenschap                                        Rotterdam
 
24 juni  A lijn        Finale Nederlands Kampioenschap                                        Rotterdam